Dr. Várkonyi Andrea könyvet írt: ” igen, lehet magad jól érezni, szabad magad előre sorolni, lehet változtatni.”

Hirdetés

Várkonyi többek között ezt írta a bejegyzésében:
Nagyon vártam már ezt a napot, most végre elárulhatom nektek: hamarosan megjelenik az első könyvem!📔☺️

”És ezt lehet?” Olyan sokszor hallom ezt a pszichológiai rendeléseimen, hogy szeretnélek titeket és minden nőt meggyőzni arról: igen, lehet magad jól érezni, szabad magad előre sorolni, lehet változtatni.☺️ A könyvet egyelőre előrendelhetitek, de azt is megosztom majd veletek, mikor kerül az üzletekbe. Remélem, ti is annyira fogjátok szeretni olvasni, amennyire én szerettem írni!☺️🥰




Hirdetés