Elhagyott kiskutya és a tűzoltó barátsága- Zokogni fogsz a kisfilmtől!
Hirdetés
A történet szerint a tűzoltó az erdőben bukkan rá a parányi, farokcsóváló tökmagra. A férfi magához veszi az elhagyatott állatot, és innentől kezdve elválaszthatatlanok lesznek. Együtt járnak le a tengerpartra labdázni, és közösen gyönyörködnek a naplementében. Számos kalandot éltek át, melyek mindig egyre közelebb hozták egymáshoz őket.
De végül a kutyus elkezd öregedni és betegeskedni, ezért sűrűn kell járniuk az állatorvoshoz. A közösen eltöltött kalandok már csak szép emlékek maradnak, melyek mindkettejük szívében ott rejtőznek. A történet végén a kutyus annyira beteg lesz, hogy sajnos el kell altatni. Nincs olyan kutyabarát, aki könnyek nélkül végig bírja nézni ezt a kisfilmet!
Hirdetés
Ezeket se hagyd ki! :)
-
16 gyönyörű, vörös ruhás nő áll a színpadon. Amikor elkezdenek lebegni, mindenkinek eláll a lélegzete!
-
A világ egyik legnagyobb repülőgépe landolt Budapesten, videón a leszállás pillanatai
-
Másodperceken múlt az élete: a Dunába ugró fiatalt a levegőben kapta el egy rendőr
-
83 éves néni csecsemőt talált a fűben. Egy levél volt a baba ruhája alá rejtve:
-
Megható pillanat az Operettszínházban: a nézők előtt kérte meg szerelme kezét a nyugdíjas férfi
-
Videón a drámai baleset: majdnem áthajtottak a földön fekvő motoroson az M7-esen

