Felvette, ahogy férje és barátja az életéért küzd, majd meghalnak
Hirdetés
Két személyi edző vesztette életét, miután beugrottak a hullámzó tengerbe, miközben a zokogó feleség mindent rögzített.
Szörnyű tragédia történt múlt csütörtökön a spanyol La Zorra-öbölben, miután egy 30 éves férfi és egy 24 éves nő életét vesztette a Földközi-tengerben- írja a Tények
Mindketten személyi edzőként dolgoztak, azonban jó állóképességük sem segített rajtuk. A fiatal nő, Emma Mönkkönen felelőtlenül úgy gondolta, hogy veszélytelen, ha beleugrik a hullámzó vízbe, tévedett. Egy barátja, Daniil Gagarin egyből utána ugrott, hogy kimentse, azonban ez csak részben jött össze. Másodpercekig még úgy tűnt, hogy sikerülni fog a hősies akció, aztán mindkettejüket elsodorták a hullámok.
A felvételt a férfi felesége, Darya rögzítette, aki sokkot kapott, mikor észrevette, hogy férje és barátja eltűntek. A nő már akkor sejthette, hogy mindketten életüket vesztették, amely később beigazolódott.
A TMZ szerint Emma testét néhány kilométerrel arrébb találták meg, míg Daniil holttestére csupán csak másnap találtak rá.
A felkavaró felvétel alább tekinthető meg:
В Испании девушка прыгнула со скалы, пытаясь повторить подвиг друга из России, — её унесло волной. Парень бросился на помощь, но погиб. Всё это снимала его жена
Данила Гагарин работал тренером в Торревьехе. Часто ходил на берег Коста-Бланка, супруга снимала, как он прыгает. pic.twitter.com/QdnRIYb5Qn
— Mash (@mash_breaking) September 27, 2021
Forrás: tenyek.hu
Hirdetés


