Holtan találták egy kétéves kislányt a lakásban

Hirdetés

Pixabay.com

Holtan talált nagymamája egy kétéves kislányt vasárnap reggel egy bérlakásban a németországi Halleban.

A rendőrség szerint az eset körülményei egyelőre tisztázatlanok, így még senkit sem vettek őrizetbe.

A helyi Mitteldeutsche Zeitung lap beszámolója szerint a kislány testén több, égési sérülésekre utaló nyomot találtak. A szülők azt állítják, nem észlelték a gyermek halálát. Az édesanya szerint a tragédia előtti este egy meghibásodott vízmelegítő miatt váltott hirtelen forróra a fürdővíz, ami megégethette a kislányt.

“Az esti fürdés során a víz hirtelen forróvá vált, ami miatt piros foltok jelentek meg a gyermeken. Ezt követően lefektettük aludni, és másnap reggel talált rá élettelenül a nagymamája” – nyilatkozta az édesanya.

A hatóságok megkezdték a boncolást, hogy tisztázzák a halál pontos okát. A család nagyobbik gyermekét gyámhatóság vette gondozásba, és egy gyermekvédelmi intézménybe helyezték. Az ügy kivizsgálása jelenleg is folyamatban van.

Forrás: Tények



Hirdetés