Kis csimpánz, farkaskölyök és bébi tigrisek játszanak együtt- Kell ennél több cukiság mára?!
Hirdetés
Egy vadasparkban történt a minap, hogy összeengedték játszani a legfiatalabb lakókat: a kis csimpánzt, egy farkaskölyköt és két tigris bébit. Először a gondozók picit tartottak a nagy találkozástól, mivel előfordul, hogy az ilyen esetek tragikusan végződnek, de, szerencsére nem így történt! A kicsik imádták egymást és alig tudták abbahagyni a játékot. Egész nap tudnánk nézni őket, annyira édesek. Szerinted melyik állatka a legcukibb?
Hirdetés
Ezeket se hagyd ki! :)
-
Ki akarta rabolni a fiatal nőt az utcán, de nem tudta, hogy egy UFC-harcossal van dolga
-
A világ egyik legnagyobb repülőgépe landolt Budapesten, videón a leszállás pillanatai
-
Másodperceken múlt az élete: a Dunába ugró fiatalt a levegőben kapta el egy rendőr
-
Pánik a Lidlben: veszélyes dél-amerikai pók bukkant fel a banánok között
-
Megható pillanat az Operettszínházban: a nézők előtt kérte meg szerelme kezét a nyugdíjas férfi
-
Videón a drámai baleset: majdnem áthajtottak a földön fekvő motoroson az M7-esen

