Kitört a családi viszály: Mészáros Bende szerint apja, MÁZS fenyegeti édesanyját és volt barátnőjét is
Hirdetés

Fotó: Birton Szabolcs
A kapcsolatukról és a múltbeli konfliktusokról is részletesen beszélt
Miután Mészáros Árpád Zsolt arról beszélt, hogy teljesen megromlott a kapcsolata első fiával, Mészáros Bendével, most a fiatal is megszólalt az ügyben. A Borsnak adott interjúban több állítást is cáfolt, és súlyos vádakat fogalmazott meg édesapjával kapcsolatban.
Mészáros Bende szerint nem igaz, hogy kizárólag apjának köszönhetné televíziós szerepléseit és ismertségét.
„Én elismerem Mészáros Árpád Zsoltot, és tisztelem, és nagyon jó, amit ő lerakott az asztalra, de nehogy azt higgye, hogy ő mindent a kezünkbe adott. Ő tett egy ajánlást, beajánlott minket az Ázsia Expresszbe, de utána több castingon és próbajátékon keresztül lettünk kiválasztva. Nem azért kerültünk be, mert valakinek a gyermekei vagyunk, hanem azért, mert a szerkesztők minket szerettek volna a műsorba. A következő műsorokat pedig már egyáltalán nem neki köszönhetem. Annak köszönhetem, hogy belőlem lett valaki. Én saját magamnak köszönhetem azt, Angival együtt, hogy jó figurák vagyunk, jó dolgokat csinálunk, vicceskedünk és a tévé felfigyel ránk”
– mondta a lapnak.
A fiatal szerint kapcsolatuk megromlásáért nem ő a felelős, és arról is beszélt, hogy gyerekkorában nem érezte apja támogatását.
„Féléves koromban apa elhagyott minket, arra hivatkozva, hogy ő rákos, és élnie kell. Én úgy gondolom, hogyha az ember beteg és van egy féléves gyermeke, és egy családja, akkor velük akarja tölteni a hátralévő idejét.
Nem mindenféle táncos lányra megy rá, és csavarja el a fejét a színházban lévő kollégáknak, miközben a párja egyedül neveli a gyermeküket.
(…) 16 évesen felköltöztem Budapestre azzal a reménnyel, hogy majd vele lehetek, apukámmal, de nem tudtam nála élni, mindig másnál laktam.”
Mészáros Bende azt is állította, hogy édesapja évek óta fenyegeti őt és a hozzá közel álló embereket.
“Mai napig fenyeget. Megfenyegette az exbarátnőmet, Angit és az édesanyját is. Angiról azt állította, hogy kompromittáló felvételei vannak róla, és ezeket ki fogja rakni. Megfenyegette az édesanyámat is. Nekem pár évvel ezelőtt meghalt a nagymamám, ami nagyon megrázta a családot. Anyukám azóta sem dolgozta ezt fel. Apa egy telefonhívás alkalmával azt mondta édesanyámnak, hogy neki kellett volna meghalnia a mamám helyett, és ő a felelős a haláláért. Miközben a nyilvánosság előtt többször is arról beszélt, hogy milyen nagy szeretetben él a családunk, és mindenki milyen jó kapcsolatban van egymással, ez akkorra már egyáltalán nem volt igaz. Megfenyegetett minket, hogy minden erejével azon lesz, hogy tönkretegye a családot, hogy Anya és én visszamenjünk Nyíregyházára. Ezek olyan üzenetek, amik meg vannak kifotózva.”
A fiatal arról is beszélt, hogy ennek ellenére többször próbált segíteni apjának, különösen a Covid-időszak alatt, amikor a színész nehéz helyzetbe került.
„Emiatt italba fojtotta a bánatát, én nagyon sokszor ott voltam mellette, próbáltam neki segíteni. Már azon gondolkoztunk, hogy közösen összedobunk pénzt, és menjen el egy elvonóra, és próbáljon magával foglalkozni, mert nem szeretném azt látni, hogy tönkreteszi magát”
– jelentette ki Mészáros Bende.
Hirdetés

