Magyarország egyik legszebb nője Demcsák Zsuzsa lábai előtt hevernek a férfiak

Hirdetés

Fotó: TV2

Demcsák Zsuzsa, a TV2 műsorvezetője, nemrégiben új fejezetet nyitott mind a magánéletében, mind a karrierjében. A közösségi médiában megosztott fotói alapján Zsuzsa sok elismerést kapott különböző férfiaktól, egyesek nyíltan, mások visszafogottabban fejezik ki tetszésüket iránta. Ezek a képek, amelyeken farmerruhában látható, különösen nagy figyelmet kaptak.

Fotó: TV2

“Zsuzsi! Lábad a legmagasabb társadalmi rétegekhez hasonlít! Nem kritizálni, hanem azok közé tartozni kellene! Lenyűgöző vagy! Remélem, nem sértettelek meg! Robi!” – írta egyik bátor udvarlója. Egy másik férfi pedig így méltatta: “Nagyon csinos, nőies nő vagy, Zsuzsa! Igazi modell. Elegancia jellemzi.”

A “Mokka” műsorban Demcsák arról beszélt, hogy gyermekei ráébresztették az élet mulandóságára, és fokozatosan el kell engednie őket. “Sokat beszélgetünk, nagyon szoros a kapcsolatunk… De amikor a gyerekeim életében megjelentek a szerelmi kapcsolatok, különösen a lányomnál, ez nekem nagyon megterhelő volt,” nyilatkozta.

A műsorvezető hároméves házasságát követően, tavaly októberben jelentette be, hogy indiai származású férjével elválnak. A válás idén szeptemberben vált véglegessé. Októberben még úgy nyilatkozott, hogy nyitottan áll a lehetőségek előtt, de nem görcsöl a párkeresésen.

Azonban ebben az időszakban már egy kapcsolatban lehetett Ferenccel, a debreceni milliárdos üzletemberrel. Nemrégiben Ferenc megkérte Demcsák kezét, és azóta már az esküvőt is megtartották. Demcsák egy eljegyzési fotót is megosztott Instagramon, “Mr&Mrs” felirattal, és ezzel boldog karácsonyt is kívánt követőinek.

A Blikk szerint Demcsák és Ferenc csak néhány hónapja ismerkedtek meg. Lehet, hogy a közös munka hozta őket össze. Demcsák korábban úgy tervezte, hogy nem mutatja meg új párját, és nem is beszél róla a nyilvánosság előtt. “Úgy döntöttünk közösen a párommal, hogy minden olyan információ, ami a kapcsolatunkra vonatkozik, csak ránk tartozik és ezt szeretnénk is megtartani,” nyilatkozta a Blikknek novemberben.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Demcsák Zsuzsa (@zsdemcsak) által megosztott bejegyzés



Hirdetés