Majkával térhet vissza az RTL képernyőjére a legendás Heti Hetes
Hirdetés

Fotó: TV2
Visszatér a képernyőre a legendás talkshow?
Hosszú szünet után ismét felmerült, hogy visszatérhet a magyar televíziózás egyik legmeghatározóbb műsora, a Heti Hetes – ezúttal az RTL képernyőjén. A Blikk értesülései szerint a csatorna komolyan fontolgatja a legendás talkshow újraindítását, méghozzá Majoros Péter, vagyis Majka központi szerepvállalásával.
A Heti Hetes korábban évekig a közéleti humor és a televíziós viták egyik meghatározó fóruma volt, ahol ismert személyiségek boncolgatták a hét történéseit. A formátum a maga idejében hatalmas nézettséget hozott, és sokak szerint ma is lenne helye egy hasonló műsornak, különösen a jelenlegi politikai és társadalmi helyzetben.
A tervek szerint az RTL nem egyszerűen feltámasztaná a régi koncepciót, hanem újragondolt változatot készítene. A háttérben már állítólag zajlanak a castingok, és több potenciális szereplőt is tesztelnek. A középpontban azonban Majka állhat, aki korábban már feltűnt a műsorban, és ma is aktívan formál véleményt közéleti kérdésekben.
A pletykák szerint nem egyedül rá építenék az új csapatot. Olyan ismert tévés arcok is szóba kerültek, mint Ábel Anita és Jakupcsek Gabriella, akik jelenleg az RTL Reggeli műsorvezetői, de a Heti Hetesben is megfordultak korábban. Emellett Lilu neve is felmerült, aki szintén nem riad vissza a társadalmi témáktól.
A legnagyobb érdeklődést mégis Hajós András esetleges visszatérése keltheti. A műsor egykori meghatározó alakja az elmúlt években a TV2-nél dolgozott, ám nemrég kiderült, hogy nem lesz tagja A Nagy Duett új zsűrijének. Ez sokak szerint megnyitotta az utat ahhoz, hogy újra az RTL-hez csatlakozzon.
Ha a tervek valóra válnak, a Heti Hetes egy modernebb, frissebb formában térhet vissza, megtartva a régi hangulatot, de új arcokkal és új témákkal. A csatorna hivatalosan egyelőre nem erősítette meg az információkat, de a háttérben zajló előkészületek arra utalnak, hogy az RTL komoly dobásra készül.
Forrás: blikk.hu
Hirdetés

